top of page

Kurumsal

  • Yerli sermaye ve milli üretimin gücüne inanarak 32 yılı aşkin tecrübe ve kararlılıkla çıktığımız yolda Kıvırcık Group 38.400 m2 üzerine kurulu alanda, sektöründe dünyanın en büyük üretim kapasitesine sahip son teknoloji ile kurulan fabrikası; 2008 yılından itibaren Avrupa’nın ilk Kıvırcık paspas ve hali üreticisi olarak imalatlarına devam etmektedir. Yenilikçi ve kalite alayışımız doğrultusunda ortaya koymuş olduğumuz  vizyon ile son yıllarda çok önemli gelişmeler kaydeden Kıvırcık Paspas, ülkemizin adini tüm dünyaya ihracat yaparak  gururla duyurmaktadır.

   

  •  Çalışan verimliliği için sürekli iyileştirmeler ışığında en iyi ürünü en ekonomik koşullarda üretebilen Kıvırcık Group üretim kapasitesi olarak da dünyanın en önemli aktörlerindendir. Ülkemizde yine bir ilki başararak yıllık 15 milyon metrekare kapasiteli 125 metre uzunluğundaki PVC yer döşemesi üretim hattına sahip Kıvırcık paspas, bilgi ve deneyimin gücüne inanarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Firmamız Kıvırcık Group kalitesiyle, PVC yer döşemesi, vinil hali, dokuma ve dot tabanlı kaymaz halılar üzerine dijital baski uygulayarak, sınırsız renk ve desen portfolyosu ile diğer markalarımız olan Ankyrafloor ve Kıvırcık hali markası ile dünyanın dört bir yanına pazarlanmaktadır.

 

  • Firmamız hatasız ve kaliteli üretimin yanında, verimli üretim metotları kullanılarak üretim kapasitesini sürekli arttıran, sahip olduğu makine ve ekipman gücüyle Kıvırcık paspas, hali ve çeşitli yer döşemesi ürünlerinin üretiminde yıllardır sektörün öncü kuruluşu olmuştur. Başarımızın ve Gücümüzün temeli, konusunda yetkin tecrübeli personelimiz ve tam otomatik kontrollü makine sistemlerimize dayanmaktadır.

 

  • Dünya standartlarına uygun ürünlerimiz Ar-Ge çalışmaları ile sürekli geliştirilerek kaliteli, verimli ve çevreci olarak daha ekonomik şartlarda müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm ürünler için ayni hassasiyeti gösteren üretim ve kalite ekibimiz, belirlenmiş kontrol basamaklarını harfiyen uygulayarak ürünleri teslim etmeden önce, varsa tüm hataları ortaya çıkararak hata raporları çerçevesinde gerekli düzeltici faaliyetleri yapar. Bu sayede markamız olan Kıvırcık Paspas, kalitesinin sürekliliği sağlanmış olur.

 

  •  Ürünlerimizin zamanında ve sorunsuz olarak yerine ulaşabilmesi için proje yönetim 

bölümümüz müşteri ile gerekli organizasyonları sorunsuz biçimde gerçekleştirmektedir. Tamamen yerli sermaye ile yoluna kararlılıkla devam eden Kıvırcık Paspas, teknolojik gelişmelere açık ve yenilikçi yönetim anlayışı ile dünyaya uzanan bir marka olarak ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.

  

Hayatınızın her alanında, Kıvırcık Group size daha modern, daha sağlıklı ve daha ekonomik ürünler sunmaya devam edecektir.

İletişim

Canlı Destek

telephone-call.png

+90-0312-385-92-75

Ahi Evran Osb Mah. Ural Cd. No:11-A   Sincan/Ankara

Kıvırcık Group

whatsapp.png

+90-0553-760-09-05

bottom of page